XIII Forum Oświatowe

26.03.2017
XIII Forum Oświatowe

25 marca 2017  w Hali Sportowej przy ulicy Jerzego Popiełuszki odbyło się XIII Konińskie Forum Oświatowe organizowane,  jak co roku, przez Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie. Nasza szkoła również uczestniczyła w tym wydarzeniu. Przyszli uczniowie naszej szkoły mogli porozmawiać z uczniami, nauczycielami, obejrzeć prezentację o naszej szkole, zapoznać się z przyszłoroczną ofertą edukacyjną. Nie zabrakło również Szkolnej Grupy Rekonstrukcyjnej. Na Forum ogłoszono również wyniki konkursów przeprowadzonych przez MODN w naszym powiecie. Również nasi uczniowie odebrali swoje nagrody: konkurs informatyczny – Krzysztof Smogór IIa (wyróżnienie), konkurs geograficzny – Alicja Piotrowska IIIh (II miejsce), Albert Wojda Ih (III miejsce). Gratulujemy.
Kolejną okazją do zapoznania się z naszą szkołą są Drzwi Otwarte, które odbędą się 1.04.2017 r. (sobota) o godz. 9:00 Wszystkich kandydatów serdecznie zapraszamy!