Wykład pana dra Marka Derenowskiego

24.10.2016
Wykład pana dra Marka Derenowskiego

W ubiegłym roku szkolnym w II Liceum regularnie odwiedzał nas pan dr Bartosz Wolski, wykładowca Wydziału Filologii Angielskiej PWSZ w Koninie.

21.10.2016, mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły pana dra Marka Derenowskiego, również pracownika Katedry Badań nad Nauczaniem i Uczeniem się Języków Obcych PWSZ. Dr Derenowski kontynuował ubiegłoroczną serię wykładów, przygotowując prezentacje na temat stereotypów oraz komunikacji niewerbalnej. W zajęciach mieli okazję wziąć udział uczniowie klas 2b, 2d, 2h, 2g oraz 3g. Nad wszystkimi spotkaniami, zarówno zeszłorocznymi, jaki i tym wczorajszym, czuwa pani Anna Wolak - Tomaszewska, której serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Podziękowania należą się również panu doktorowi Derenowskiemu, który zgodził się spędzić cztery godziny z uczniami naszej szkoły.

Czekamy na następne spotkania!

Natalia Wróbel 3g
Koło Naukowe Medioznawców