Warszaty językowe

6.03.2017
Warszaty językowe

6 marca 2017r. pan dr Bartosz Wolski z Katedry Badań nad Uczeniem się i Nauczaniem Języków Obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie ponownie odwiedził II LO. Przygotował on zajęcia dla klasy 3g dotyczące fonetyki. Uczniowie przez 2 godziny lekcyjne szlifowali tzw. „flapped T” w amerykańskim angielskim (better, later, water, city, pattern). Pan dr Wolski zwrócił uczniom uwagę na akcentowanie wyrazów w anglojęzycznych zdaniach. Miłą niespodzianką dla tegorocznych maturzystów okazały się cenne rady dotyczące majowego egzaminu ustnego z języka angielskiego. Organizatorką spotkania była pani Anna Wolak-Tomaszewska, której bardzo dziękujemy, gdyż spotkania z panem dr.  Wolskim to czysta przyjemność!

wj
wj1