18.11.2016
Światowy Dzień Rzucania Palenia

Z okazji obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia 17 listopada 2016 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie z panią Anną Lewandowską – Prezesem Stowarzyszenia Profilaktyki, Edukacji, Promocji Zdrowia i Rehabilitacji w Koninie. Pani Lewandowska zapoznała młodzież z przyczynami, objawami i skutkami uzależnienia od papierosów. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele klas I, II i III oraz klasy III a i III c wraz z wychowawcami.
W tym dniu w naszej szkole można było także zjeść pyszne i zdrowe jabłko oraz zapoznać się z hasłami o tematyce antynikotynowej na gazetce szkolnej.
Serdecznie dziękujemy pani Annie Lewandowskiej za przyjęcie naszego zaproszenia i podzielenie się wiedzą z zakresu profilaktyki uzależnień.