Sukces w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy Historycznej

Sukces w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy Historycznej
22 kwietnia 2023 roku  uczniowie klasy 2b, Ewa Szczepankiewicz i Adam Kamiński, zostali laureatami w VII Międzynarodowym Konkursie Wiedzy Historycznej "Polska-Szwecja między rywalizacją i współpracą". Opiekunem młodzieży była Pani Aleksandra Kudła.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja na rzecz edukacji i kultury im. Anny Wazówny, Oddział PTTK w Golubiu-Dobrzyniu im. Zygmunta Kwiatkowskiego, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Dobrzyńskie Towarzystwo Naukowe, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Golubiu- Dobrzyniu. Współorganizatorzy: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Akademia Nauk Stosowanych im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie, Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku, Bydgoska Szkoła Wyższa, Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie i Towarzystwo Polsko - Szwedzkie. Honorowy patronat nad Konkursem sprawuje Ambasada Królestwa Szwecji w Warszawie.