14.02.2017
Studniówka 2017

11 lutego 2017r. odbyła się Studniówka II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego, która miała miejsce w auli PWSZ w Koninie. Bal rozpoczął się o godzinie 19.00. Po uroczystym otwarciu przez panią dyrektor Lindę Wisialską balu maturzystów, uczniowie wraz z nauczycielami zatańczyli poloneza. Następnie nadszedł czas na poloneza trzecioklasistów, którzy zostali przygotowani do tego wydarzenia przez nauczycielkę wychowania fizycznego - panią Annę Świątek. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa prowadzona przez Łukasza Komara Muszyńskiego. O godzinie 22.00 grupa uczniów zaskoczyła gości przygotowanym przez nich układem tanecznym, który został przyjęty gromkimi brawami. Maturzyści szaleli na parkiecie do samego rana. Szczególne podziękowania należą się pani Małgorzacie Sadowskiej - głównej organizatorce balu, ponieważ to ona czuwała nad tym, by wszyscy wspaniale się bawili. Miejmy nadzieję, że majowa matura będzie równie udana, jak ta zabawa.

Studniówka 2017a
Studniówka 2017b