Spotkanie z Jarosławem Kuźniarem

5.03.2017
Spotkanie z Jarosławem Kuźniarem

W piątek 3 marca na zaproszenie Koła Naukowego Medioznawców przyjechał do naszej szkoły dziennikarz Onetu pan Jarosław Kuźniar.  W spotkaniu wzięło udział 80 uczniów naszej szkoły wraz z Kołem Naukowym Medioznawców. Prowadząca Natalia Wróbel z klasy 3g dopytywała naszego gościa o zagrożenia dla młodych ludzi wynikające z korzystania z social media oraz o model dzisiejszego dziennikarstwa. Pan Jarosław Kuźniar chętnie dzielił się z uczniami swoja wiedzą wyniesioną z pracy w radiowej Trójce, Radiu Zet, telewizji TVN i TVN 24, a ostatnio z prowadzenia autorskiego programu Onet Rano.

Bardzo dziękujemy za tak owocne spotkanie i czekamy na następną taką wizytę, ponieważ pan Jarosław Kuźniar obiecał, że jeszcze nas kiedyś odwiedzi.

Koło Naukowe Medioznawców

ku1