Album fotografii do wierszy K.K. Baczyńskiego

Album fotografii do wierszy K.K. Baczyńskiego
Z okazji 100-lecia urodzin naszego patrona Fundacja na Rzecz Wielkich Historii zorganizowała konkurs ,,Baczyński bez filtra". Zaprosili oni uczniów do interpretacji poezji Baczyńskiego ,,przez pryzmat osobistych doświadczeń i emocji". Z ogromnej liczby wysłanych fotografii wybrano 34 wyjątkowe dzieła. Wyróżnione zdjęcia stanowiły wystawę zorganizowaną przed warszawską Galerią Kordegarda oraz zostały opublikowane w wyjątkowym albumie, który można obejrzeć w bibliotece szkolnej. Miło nam powiadomić, że wśród wyróżnionych prac znalazło się zdjęcie Hani Ciszak z kl. III c, która za sprawą Baczyńskiego ,,zapisała się na kartach polskiej kultury". Jej fotografia, zaprezentowana jako piąta, jest interpretacją wiersza ,,Pieśń o ciemności". Hani bardzo gratulujemy kolejnego sukcesu.