Wybory Przewodniczącej SU

5.11.2020
Wybory Przewodniczącej SU
9 października 2020 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Koninie odbyły się wybory do funkcji Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W tym roku swoją kandydaturę zgłosiły Maja Piczman z klasy 2h i Joanna Brzezińska z klasy 2l.  Przed wyborami uczniowie mieli szansę zobaczyć barwne kampanie kandydatek, oraz sprawdzić jak radzą sobie w wystąpieniach publicznych, jakie są ich sposoby na walkę ze stresem, a także poznać ich tegoroczny plan związane ze szkołą. Zdecydowaną większością głosów wygrała Maja Piczman z klasy 2h. Nowej Przewodniczącej SU życzymy samych sukcesów, jak najlepszej współpracy z nauczycielami i dyrekcją, oraz tego, by dbała jak najlepiej o nas i naszą szkołę.

Wybory Przewodniczącej SU 1
Wybory Przewodniczącej SU 2