Wigilia Bożego Narodzenia w Nowym Świecie

20.12.2014
Wigilia Bożego Narodzenia w Nowym Świecie

17 grudnia 2014 roku – 25-ta wieczerza wigilijna w Domu dla Dzieci i Młodzieży w Nowym Świcie. Przed wieczerzą jasełka (w rolach głównych mieszkańcy Domu Dziecka), po jasełkach życzenia i wreszcie oczekiwane prezenty. Dla dzieci upominki przygotowali sponsorzy oraz konińskie szkoły: SP 12, II rok Bezpieczeństwa Wewnętrznego PWSZ oraz II LO. Delegacja II LO uczestniczy w wieczerzy wigilijnej w Nowym Świecie już od kilkunastu lat. W tym roku nasz udział w przygotowaniu upominków był ogromny – spośród 34 paczek aż 16 przygotowali uczniowie, wychowawcy  i pracownicy II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie. Oto lista klas uczestniczących w tej charytatywnej akcji: 1a, 1b, 1e, 1g, 1h, 2a, 2b, 2f, 3a, 3b, 3d, 3e, 3f, 3g, 3h.

Dziękujemy.

ns