Warsztaty w ramach Programu Edukacji Prawnej Fundacji Court Watch Polska.
30.09.2020
Warsztaty w ramach Programu Edukacji Prawnej Fundacji Court Watch Polska.
28 września 2020 roku uczniowie klas 3c, 3d i 3e uczestniczyli w warsztatach w ramach Programu Edukacji Prawnej Fundacji Court Watch Polska.  Fundacja ta zajmuje się m.in. działalnością edukacyjną, analityczną oraz naukową w dziedzinie prawa i poprawy ogólnej świadomości prawnej. Warsztaty przeprowadzili studenci prawa: pan Mateusz Maciejewski oraz pan Kacper Kobierski - absolwent naszej szkoły. Celem spotkania było przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu prawa z wykorzystaniem aktywnych metod pracy. Uczniowie uczestniczyli m.in. w symulacji rozprawy sądowej. Udział w spotkaniu przyczyni się do poszerzenia świadomości prawnej młodzieży.
NASZE KANAŁY