Sukces w I Wielkopolskim Turnieju Debat Oksfordzkich Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu

31.03.2021
27.04.2021 roku odbył  się I Wielkopolski Turniej Debat Oksfordzkich Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu pt. „Inwestycja w wiedzę przynosi największe zyski." Naszą Szkołę reprezentowały dwa składy.
Drużyna Druga, w składzie Julia Doleżko (2c),  Kornelia Jakubowicz (1b), Aleksandra Matuszewska (2c), Jan Piguła (2l), zajęła drugie miejsc, a Drużyna Pierwsza, w składzie Aleksandra Nowakowska (2k), Kalina Kulczak (2h), Amelia Staciwa (2l) i Maja Piczman (2h) zajęła trzecie miejsce.
Kalina Kulczak zdobyła tytuł MówcyTurnieju, a Amelia Staciwa zdobyła Tutuł III Mówcy Tunieju.
Opiekunem młodzieży była Pani Aleksandra Kudła.