Pierniczki dla Hospicjum w Licheniu

5.12.2020
Pierniczki dla Hospicjum w Licheniu
Pandemia, uniemożliwia nam normalne funkcjonowanie, ale my próbujemy żyć normalnie. Od trzech lat jesteśmy zaangażowani w wolontariat w Hospicjum w Licheniu, w normalnym trybie raz w miesiącu jeździmy na msze święte do hospicjum, by modlić się razem z pacjentami i pracownikami. Co roku przygotowaliśmy też ozdoby na kiermasz świąteczny. Z powodu obostrzeń wywołanych pandemią nie możemy jeździć do Lichenia. Dlatego postanowiliśmy w tym roku z okazji Mikołajek upiec pierniczki dla podopiecznych, pracowników i wolontariuszy. Uczniowie z zaangażowaniem włączyli się w naszą mikołajkową akcję. Już pierwszego dnia, kiedy zwracaliśmy się z prośbą o upieczenie ciasteczek zgłosiła się wystarczająca liczba osób. Chętni piekli pierniczki w domu, następnie dostarczali je pod wskazany adres, tam pierniczki zostały zapakowane.
Bardzo dziękujemy :
Wanessie Śmigielskiej z 2d, Sebastianowi Strykowskiemu z 1f, Lucynie Przybysz z 3c, Oli Pruszyńskiej i Ani Wypychowskiej z 2h, Agnieszce Nawrockiej z 2b, Weronice Roszak z 2i, Igorowi Wiatrowskiemu i Martynie Gontarczyk z 2g, oraz Paulinie Zastawie i Marysi Cybulskiej z 3b. Dziękujemy też rodzicom naszych uczniów, którzy poświęcili swój czas i podwieźli wypieki.

Beata Dańczak i s. Angelina
Pierniczki dla Hospicjum w Licheniu 1