Niecodzienna lekcja języka angielskiego
4.02.2021
Niecodzienna lekcja języka angielskiego
26 i 29 stycznia 2021 r. klasa 2e uczestniczyła w niecodziennych lekcjach języka angielskiego przygotowanych przez panią Annę Gałecką. Uczniowie spotkali się na Zoomie ze swoimi rówieśnikami z Turcji i Gruzji. Zajęcia odbyły się w bardzo miłej atmosferze. Na początku panie nauczycielki opowiedziały krótko o sobie, o miastach, w których mieszkają i szkołach, w których uczą, aby następnie oddać głos samym uczniom. Młodzież przedstawiła się, mówiła o swoich zainteresowaniach, upodobaniach jak również wymieniła się informacjami na temat systemów edukacyjnych w Polsce, Turcji i Gruzji. Każdy miał szansę wypowiedzieć się w języku angielskim. Na zakończenie wszyscy jednomyślnie stwierdzili, że takie spotkania są potrzebne, aby doskonalić swoje umiejętności językowe, poznawać nowych ludzi i czerpać z tego dużo radości.
 
NASZE KANAŁY